İzmir Merkez Ucuz Konaklama

Neden İzmir Merkez bölgesinde Ucuz Konaklama hizmetlerini veren Duygulu Evleri?

Tatil, tarihi ve doğal güzellikleriyle kendine has bir havası olan İzmir Urla'da geçirilir. Tatilde kişi sayısı ne kadar fazla ise fiyatlar da o kadar yüksek gelebilir, sizleri ekonomik açıdan rahatsız edebilir. Duygulu Evleri olarak biz, kişi sayısı kadar masraf yapmak yerine bir daireye sizlere ayırıyoruz. Aklınızda soru işaretleri olabilir; İzmir Merkez bölgesinde Ucuz Konaklama hizmetlerini veren Duygulu Evleri güvenilir bir yer mi? Yemek, çamaşır, internet vb. hizmetleri var mı? İzmir Merkez bölgesinde ulaşım nasıl? Telaşa mahal yok! Çünkü İzmir Merkez Duygulu Evleri olarak biz, sizlere huzurlu ve güvenli bir tatil sunmak, Ucuz Konaklama hizmetlerini vermek için çalışıyoruz.

Hiç yabancılık çekmeyeceğiniz, evinizdeki rahat ortamı aratmayacak Ucuz Konaklama hizmetlerini sunmak amacıyla çıktığımız bu yolda bizler, sizlere baba ocağı kadar güvenli, anne kucağı kadar şefkatli bir ortam hazırlamak için güneşin doğduğu her gün İzmir Merkez bölgesinde Ucuz Konaklama hizmetlerini vermekteyiz. Tarihte eşi görülmemiş nice mücadelelere ev sahipliği yapan Türkiye'mizin, güzelliğiyle kendine hayran bırakan İzmir Merkez bölgesindeki Duygulu evleri sizler için hizmettedir. Duygulu Evlerine aileniz ile birlikte gönül rahatlığı ile gelebilirsiniz.


İzmir Merkez Duygulu Ev - Özellikleri & Hizmetlerimiz

*Evlerimiz; bir salon ve mutfak, yatak odası, banyo-wc'den oluşmaktadır.

*Odalarımız deniz manzaralı ve balkonludur.

*Kipa markete 5, iskele,sahil ve restourantlara 10 dakikalık yürüme mesafesindedir.

*Araçlarınız için güvenli otoparkımız mevcuttur.

*24 saat sıcak su bulunmaktadır.

*Tüm odalarımızda TV ünitesi, buzdolabı, ankastre ocak, klima ve internet bulunmaktadır.

*Evlerimizde 5 kişiye kadar rahatça konaklayabilenizi sağlayan düzen mevcuttur.

*Mutfaklarımızda tabak,kaşık,çatal vb ihtiyaçlarınızı karşılayacak ekipmanlar bulunmaktadır.

*Bulunduğumuz konum oldukça sessiz ve huzurludur.

*Denize girmek için iskele sahil, iskele halk plajı yakın mesafededir. Çeşmealtı plajları da araç ile 5 dk mesafede bulunmaktadır.


İzmir Merkez Ucuz Konaklama Fiyatları


İzmir Merkez Ucuz Konaklama fiyatları için İletişim sayfamızdan veya 0232 752 03 42 numaralı telefon üzerinden bilgi alabilirsiniz.

İzmir Merkez pansiyon, İzmir Merkez uygun fiyata pansiyon, İzmir Merkez tatil yeri, İzmir Merkez tatil yurdu, İzmir Merkez aile tatil yeri , İzmir Merkez kiralık daireler, İzmir Merkez konaklama yerleri, İzmir Merkez günlük konaklama yeri, İzmir Merkez apart otel, İzmir Merkez tatil fiyatları, İzmir Merkez uygun fiyata tatil, İzmir Merkez ucuz tatil, İzmir Merkez tatil fiyatları 2018, İzmir Merkez tatil fiyatları 2019, İzmir Merkez tatil fiyatları 2020, İzmir Merkez tatil yurtları, İzmir Merkez aile tatil yeri, İzmir Merkez duygulu evleri, İzmir Merkez Ucuz Konaklama hizmeti, İzmir Merkez tatili, İzmir Merkez konaklama evleri, İzmir Merkez apart pansiyon, İzmir Merkez apart evleri, İzmir Merkez apart, İzmir Merkez tatil rezervasyon, İzmir Merkez çift kişilik oda, İzmir Merkez tek kişilik oda, İzmir Merkez üç kişilik oda, İzmir Merkez dört kişilik oda, İzmir Merkez manzaralı oda, İzmir Merkez manzaralı oda, İzmir Merkez deniz manzaralı oda, İzmir Merkez plaj manzaralı oda, İzmir Merkez butik pansiyon, İzmir Merkez manzaralı oda, İzmir Merkez Ucuz Konaklama Fiyatlarımız,İzmir Merkez Ucuz Konaklama firmaları