İzmir Ucuz Konaklama

Neden İzmir bölgesinde Ucuz Konaklama hizmetlerini veren Duygulu Evleri?

Tatil, tarihi ve doğal güzellikleriyle kendine has bir havası olan İzmir Urla'da geçirilir. Tatilde kişi sayısı ne kadar fazla ise fiyatlar da o kadar yüksek gelebilir, sizleri ekonomik açıdan rahatsız edebilir. Duygulu Evleri olarak biz, kişi sayısı kadar masraf yapmak yerine bir daireye sizlere ayırıyoruz. Aklınızda soru işaretleri olabilir; İzmir bölgesinde Ucuz Konaklama hizmetlerini veren Duygulu Evleri güvenilir bir yer mi? Yemek, çamaşır, internet vb. hizmetleri var mı? İzmir bölgesinde ulaşım nasıl? Telaşa mahal yok! Çünkü İzmir Duygulu Evleri olarak biz, sizlere huzurlu ve güvenli bir tatil sunmak, Ucuz Konaklama hizmetlerini vermek için çalışıyoruz.

Hiç yabancılık çekmeyeceğiniz, evinizdeki rahat ortamı aratmayacak Ucuz Konaklama hizmetlerini sunmak amacıyla çıktığımız bu yolda bizler, sizlere baba ocağı kadar güvenli, anne kucağı kadar şefkatli bir ortam hazırlamak için güneşin doğduğu her gün İzmir bölgesinde Ucuz Konaklama hizmetlerini vermekteyiz. Tarihte eşi görülmemiş nice mücadelelere ev sahipliği yapan Türkiye'mizin, güzelliğiyle kendine hayran bırakan İzmir bölgesindeki Duygulu evleri sizler için hizmettedir. Duygulu Evlerine aileniz ile birlikte gönül rahatlığı ile gelebilirsiniz.


İzmir Duygulu Ev - Özellikleri & Hizmetlerimiz

*Evlerimiz; bir salon ve mutfak, yatak odası, banyo-wc'den oluşmaktadır.

*Odalarımız deniz manzaralı ve balkonludur.

*Kipa markete 5, iskele,sahil ve restourantlara 10 dakikalık yürüme mesafesindedir.

*Araçlarınız için güvenli otoparkımız mevcuttur.

*24 saat sıcak su bulunmaktadır.

*Tüm odalarımızda TV ünitesi, buzdolabı, ankastre ocak, klima ve internet bulunmaktadır.

*Evlerimizde 5 kişiye kadar rahatça konaklayabilenizi sağlayan düzen mevcuttur.

*Mutfaklarımızda tabak,kaşık,çatal vb ihtiyaçlarınızı karşılayacak ekipmanlar bulunmaktadır.

*Bulunduğumuz konum oldukça sessiz ve huzurludur.

*Denize girmek için iskele sahil, iskele halk plajı yakın mesafededir. Çeşmealtı plajları da araç ile 5 dk mesafede bulunmaktadır.


İzmir Ucuz Konaklama Fiyatları


İzmir Ucuz Konaklama fiyatları için İletişim sayfamızdan veya 0232 752 03 42 numaralı telefon üzerinden bilgi alabilirsiniz.

İzmir pansiyon, İzmir uygun fiyata pansiyon, İzmir tatil yeri, İzmir tatil yurdu, İzmir aile tatil yeri , İzmir kiralık daireler, İzmir konaklama yerleri, İzmir günlük konaklama yeri, İzmir apart otel, İzmir tatil fiyatları, İzmir uygun fiyata tatil, İzmir ucuz tatil, İzmir tatil fiyatları 2018, İzmir tatil fiyatları 2019, İzmir tatil fiyatları 2020, İzmir tatil yurtları, İzmir aile tatil yeri, İzmir duygulu evleri, İzmir Ucuz Konaklama hizmeti, İzmir tatili, İzmir konaklama evleri, İzmir apart pansiyon, İzmir apart evleri, İzmir apart, İzmir tatil rezervasyon, İzmir çift kişilik oda, İzmir tek kişilik oda, İzmir üç kişilik oda, İzmir dört kişilik oda, İzmir manzaralı oda, İzmir manzaralı oda, İzmir deniz manzaralı oda, İzmir plaj manzaralı oda, İzmir butik pansiyon, İzmir manzaralı oda, İzmir Ucuz Konaklama Fiyatlarımız,İzmir Ucuz Konaklama firmaları