Urla Pansiyon

Neden Urla bölgesinde Pansiyon hizmetlerini veren Duygulu Evleri?

Tatil, tarihi ve doğal güzellikleriyle kendine has bir havası olan Izmir Urla'da geçirilir. Tatilde kişi sayısı ne kadar fazla ise fiyatlar da o kadar yüksek gelebilir, sizleri ekonomik açıdan rahatsız edebilir. Duygulu Evleri olarak biz, kişi sayısı kadar masraf yapmak yerine bir daireye sizlere ayırıyoruz. Aklınızda soru işaretleri olabilir; Urla bölgesinde Pansiyon hizmetlerini veren Duygulu Evleri güvenilir bir yer mi? Yemek, çamaşır, internet vb. hizmetleri var mı? Urla bölgesinde ulaşım nasıl? Telaşa mahal yok! Çünkü Urla Duygulu Evleri olarak biz, sizlere huzurlu ve güvenli bir tatil sunmak, Pansiyon hizmetlerini vermek için çalışıyoruz.

Hiç yabancılık çekmeyeceğiniz, evinizdeki rahat ortamı aratmayacak Pansiyon hizmetlerini sunmak amacıyla çıktığımız bu yolda bizler, sizlere baba ocağı kadar güvenli, anne kucağı kadar şefkatli bir ortam hazırlamak için güneşin doğduğu her gün Urla bölgesinde Pansiyon hizmetlerini vermekteyiz. Tarihte eşi görülmemiş nice mücadelelere ev sahipliği yapan Türkiye'mizin, güzelliğiyle kendine hayran bırakan Urla bölgesindeki Duygulu evleri sizler için hizmettedir. Duygulu Evlerine aileniz ile birlikte gönül rahatlığı ile gelebilirsiniz.

 

Urla Duygulu Ev - Özellikleri & Hizmetlerimiz

 

*Evlerimiz; bir salon ve mutfak, yatak odası, banyo-wc'den oluşmaktadır.

*Odalarımız deniz manzaralı ve balkonludur.

*Kipa markete 5, iskele,sahil ve restourantlara 10 dakikalık yürüme mesafesindedir.

*Araçlarınız için güvenli otoparkımız mevcuttur.

*24 saat sıcak su bulunmaktadır.

*Tüm odalarımızda TV ünitesi, buzdolabı, ankastre ocak, klima ve internet bulunmaktadır.

*Evlerimizde 5 kişiye kadar rahatça konaklayabilenizi sağlayan düzen mevcuttur.

*Mutfaklarımızda tabak,kaşık,çatal vb ihtiyaçlarınızı karşılayacak ekipmanlar bulunmaktadır.

*Bulunduğumuz konum oldukça sessiz ve huzurludur.

*Denize girmek için iskele sahil, iskele halk plajı yakın mesafededir. Çeşmealtı plajları da araç ile 5 dk mesafede bulunmaktadır.

 

Urla Pansiyon Fiyatları

 

 

Urla Pansiyon fiyatları için İletişim sayfamızdan veya 0232 752 03 42 numaralı telefon üzerinden bilgi alabilirsiniz.

 

Urla pansiyon, Urla uygun fiyata pansiyon, Urla tatil yeri, Urla tatil yurdu, Urla aile tatil yeri , Urla kiralık daireler, Urla konaklama yerleri, Urla günlük konaklama yeri, Urla apart otel, Urla tatil fiyatları, Urla uygun fiyata tatil, Urla ucuz tatil, Urla tatil fiyatları 2018, Urla tatil fiyatları 2019, Urla tatil fiyatları 2020Urla tatil yurtları, Urla aile tatil yeri, Urla duygulu evleri, Urla Pansiyon hizmeti, Urla tatili, Urla konaklama evleri, Urla apart pansiyon, Urla apart evleri, Urla apart, Urla tatil rezervasyon, Urla çift kişilik oda, Urla tek kişilik oda, Urla üç kişilik oda, Urla dört kişilik oda, Urla manzaralı oda, Urla manzaralı oda, Urla deniz manzaralı oda, Urla plaj manzaralı oda, Urla butik pansiyon, Urla manzaralı oda, Urla Pansiyon Fiyatlarımız,Urla Pansiyon firmaları